בין לקוחותינו

לקוחות

לקוחותינו המרוצים נמנים עם חברות השיווק וההפצה המובילות והמקצועיות בישראל בתחום המחשבים, האלקטרוניקה, המכשירים הביתיים והציוד הנלווה. הם סומכים עלינו בחוויית השירות שלאחר המכירה משום שאנו מבינים את העסק שלהם ומקיימים את ההבטחות שלנו. צוות סרבפרו מתגאה במספר פרסי הוקרה אשר מעוררים בנו השראה ומגבירים את התשוקה שלנו לשירות שאנו מספקים.

חברה מובילה בישראל שמציבה סטנדרטים ונורמות להפצת מחשבים, מוצרי אבטחה וציוד הקיפי של יצרנים בינלאומיים מובילים כמו HP, Acer ו-Dell.

מתמחה בהפצה ושיווק של פתרונות מחשוב מתקדמות למערך של מאות משווקים בשוק הישראלי. חברות Visual D.G. מפיצה שרתים, פתרונות אחסון, גיבוי, ציוד תקשורת, לפטופים ורכיבי מחשבים.

מתמחה בייצוג בלעדי של ספקים בינלאומיים מובילים ופועלת בישראל ובחו"ל. הקבוצה מורכבת מחברות בת אשר מתמחות בשיווק, הפצה, למוצרים ופתרונות בתחום, צילום, מוצרי הדפסה, ציוד רפואי, מערכות בידור אלקטרוניות, תקשורת, תשתית וציוד תמסורת, הפקת ובקרת כוח.

נציגה ומפיצה רשמית של מותגים בינלאומיים מובילים כגון Western Digital, TP-Link, SanDisk, Xbox, לוגיטק, Uniview ועוד. בנדה מפיצה מגוון מוצרים חדשניים ואיכותיים בתחום ה-IT, מדיה ועולם המשחקים, כמו גם ציוד נלווה למחשבים ואבטחה.

חברה ישראלית מובילה בתחום המכירה, שיווק, שירות ותמיכה במוצרי היי-טק, עם פעילות In/Demand Creation חזקה.

רשת שיווק מובילה ומקצועית בתחום המחשבים, אלקטרונים, מוצרי חשמל ביתיים וציוד נלווה. מגון המוצרים המשווק על ידי החברה כולל מחשבים שולחניים ולפטופים, צגים ומסכי טלוויזיה, טלפונים סלולריים וסמארטפונים, קונסולות משחק ומשחקים, תוכנה וציוד נלווה למחשבים.

ישות יבוא והפצה עצמאית המוכרת לרשת הקמעונאות KSP ולמפיצים מקומיים. רשת הקמעונאות KSP היא רשת מובילה בישראל אשר מתמחה ב-IT ובמחשבים, עם 46 חנויות ברחבי המדינה.

הרשת הקמעונאית הגדולה בישראל למחשבים ומוצרי IT – ידועה לא רק בשל גודלה, אלא גם בשל המוניטין המוביל שלה בשוק.
מהמטה שלה בבן שמן – ליד נמל תעופה בן גוריון – באג מולטיסיסטם בע"מ מנהלת רשת של 76 חנויות בכל מרכזי הקניות המובילים וכן במגוון מקומות מרכזיים ברחבי הארץ.